#1 02.12.2011 06:28

Manna

Bloger

Zarejestrowany: 02.12.2011
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Czy wieloryb ma włosy?

Ostatnio miałam okazje oglądać test dla dzieciaków na temat świata fauny i flory. Było pytanie odnośnie cech ssaków. Każda odpowiedż składała się z trzech cech,Niestety moim zdaniem, żadna nie pasowała. Pani która test ukladala stwierdziła, ze prawidłowa jest ta odpowiedz, która mówi, ze wszystkie ssaki mają włosy ale nie muszą ssać. i rodzą dzieci. Jestem do tej pory zszokowana bo na moje pytanie : a co z delfinami, powiedziała ze to nie ssaki, a na pytanie o wieloryba powiedziała, ze jego młode nie ssie.....!!!! Moim zdaniem każdy ssak sie ale nawet jezeli sposób odzywiania młodego wieloryba nie jestem typowym ssaniem to gdzie do diaska wieloryby mają włosy!!!!!!!!??????

Dodam jeszcze, ze pani ma doktorat ale dla uspokojenia powiem, ze kwalifikacje zdobyła na Filipinach i nie nie uczy w Polskiej szkole, Cale szczęscie.

Offline

 

#2 02.12.2011 13:19

 Miczkus

Administrator

1083733
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 01.12.2011
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Czy wieloryb ma włosy?

wszystkie ssaki mają włosy
>> ciekawe w takim razie jak golą się delfiny. Mogłaś ją zapytać.

Offline

 

#3 03.12.2011 17:25

 Coviey

Najemnik

Zarejestrowany: 02.12.2011
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Czy wieloryb ma włosy?

Pani która test ukladala stwierdziła, ze prawidłowa jest ta odpowiedz, która mówi, ze wszystkie ssaki mają włosy ale nie muszą ssać.
Mother of God...
Skoro uczy biologii, to wypadałoby, żeby coś o tym wiedziała.


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graphic4you.pun.pl www.clannara.pun.pl www.pwo.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl www.gothic-game.pun.pl